I letos jsme se zúčastnili turnaje ve vybíjené a fotbale, který hostí Ráječko – již 30.ročníku.
O tom, že naši školu reprezentuje zase skvělý tým, svědčí postup ze základní skupiny ve vybíjené. Zatímco ve vybíjené nám umístění na stupních vítězů uniklo o „jeden život“ (obsadili jsme 4.místo), ve fotbale se nám letos tolik nedařilo a ze skupiny jsme nepostoupili. Ovšem opět si vezeme i ocenění za nejlepšího hráče/hráčku vybíjené, tentokrát pro Dorotu Hudzieczek – naši Dodo!
Byli bychom ovšem nejméně poloviční bez podpory těch nejlepších a nejvěrnějších fanoušků ze všech!!! Děkujeme za podporu!
















Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.