Zahájení školního roku 2021/2022

Zahájení nového školního roku se uskuteční ve středu 1. září 2021. Žáci 2.- 5.ročníku mohou přicházet do školy od 7.40, v šatně se přezují a odchází do svých tříd. Zde se otestují a budou jim předány potřebné informace. Žáci 1.ročníku po příchodu do školy  vyčkají se svými rodiči v šatně. Tam si je vyzvedne třídní paní učitelka a společně přejdou  do třídy (prvňáčci budou testováni až ve čtvrtek 2. září ). Ze školy budou odcházet všichni žáci kolem 9.hodiny.

Provoz školní jídelny a družiny bude zahájen až ve čtvrtek 2. září 2021.
Vyučování ve dnech 2.a 3. září bude pro všechny žáky končit v 11.40 hodin.
Provoz MŠ je od 6:30 do 16:00 hodin.

Prosíme, ať si děti přinesou 1.den přezůvky a prvňáčci i aktovky.

Příjemný zbytek prázdnin a úspěšný vstup do nového školního roku přejí zaměstnanci školy.