Vánoční vystoupení 8.12.2023

Vánoční vystoupení dětí a žáků šebrovské školy proběhlo na začátku letošního Adventu, 8.prosince. Už tradičně se odehrálo v multifunkční hale.

Roztomilá vystoupení Včeliček a Berušek – tedy dětí z mateřské školy- na podiu vystřídali školáci. Tentokráte si „nastudovali“ pohádku Pyšná princezna. S autorským scénářem a originálním hudebním doprovodem od paní učitelek v „záři reflektorů“ doslova excelovali. Díky profesionálnímu ozvučení pana Horáka si představení mohli užít i poslední řady v téměř zaplněné hale. Pravé vánoční vystoupení se samozřejmě neobejde bez koled. Zazněly v úplném závěru a poté si už přítomní mohli zakoupit drobné výrobky od dětí na malém jarmarku. O občerstvení se postaral Šebrovský spolek kultury. Děkujeme!